Home Wydarzenia Wydarzenia Najpiękniejsza Bombka Bożonarodzeniowa

Najpiękniejsza Bombka Bożonarodzeniowa

„Konkurs na Najpiękniejszą Bombkę Bożonarodzeniową
z Logo SKO”

 

Dnia 12. 12.2014 r. ZSP w Kozłowie został rozstrzygnięty Konkursu na Najpiękniejszą Bombkę Bożonarodzeniową” dla klas I-VI szkoły podstawowej. Organizatorkami konkursu były: Małgorzata Różycka, Beata Rudnicka i Karolina Koszewników. Głównym kryterium oceny były walory artystyczne i estetyczne, pomysłowość, nawiązanie do tradycji świątecznej oraz wkład pracy autora. Komisja oceniająca wyłoniła zwycięzców, a oto wyniki:

 

Kategoria klas I-III szkoły podstawowej:

  1. Amelia Mroczkowska ( klasa I B)
  2. Patrycja Gołębiewska  ( klasa I B)
  3. Magdalena Pawlaczyk ( klasa I B)

 

Kategoria klas IV-VI szkoły podstawowej:

  1. Filip Rutkowski  (klasa IV)
  2. Grzegorz Wilanowski (klasa VI a)
  3. Izabela Blautenberg (klasa VI a)

 

 

Karolina Koszewników