Home Wydarzenia Wydarzenia "Wigilijna opowieść"

"Wigilijna opowieść"

Konkurs Literacki „ Wigilijna opowieść”

 

 

W ZSP w Kozłowie odbył się Konkurs Literacki „ Wigilijna opowieść”, który polegał na wyłonieniu najlepszej pracy dotyczącej tematyki Świąt Bożego Narodzenia.
Celem konkursu było: zachęcenie miłośników pisania do prezentowania własnych umiejętności, popularyzowanie twórczości literackiej dzieci i młodzieży, rozwijanie wrażliwości i wyobraźni. W konkursie wzięli udział uczniowie z klasy V i VI szkoły podstawowej. Opowiadania składano do 5 grudnia 2014 r.  Ogółem wpłynęło 16 prac konkursowych.
Komisja sprawdzająca prace w składzie: Karolina Koszewników i Małgorzata Sowińska wyłoniła laureatkę- uczennicę klasy V- Patrycję Felińską. Zwyciężczyni otrzymała dyplom oraz nagrodę.

 

 

Karolina Koszewników