Home Wydarzenia Wydarzenia XII Gminny Przegląd Piosenki "Z piosenką przez Świat"

XII Gminny Przegląd Piosenki "Z piosenką przez Świat"

XII Gminny Przegląd Piosenki `Z piosenką przez Świat`

 

 

20.05.2015 r. w Gminnym Centrum Kultury i Sportu odbył się już XII Gminny Przegląd Piosenki

„Z piosenką przez świat” organizowany prze Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozłowie.

W tegorocznym przeglądzie , odbywającym się pod hasłem „Hity lat 80!”, wzięło udział 6 szkół z terenu gminy Kozłowo- 4 Szkoły Podstawowe i 2 Gimnazja. Uczniowie prezentowali przygotowane przez siebie utwory w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3 SP, klasy 4-6 SP, klasy 1-3 Gim. Uroczystość rozpoczęła Wicedyrektor ZSP w Kozłowie Pani Lidia Powirska powitaniem przybyłych gości , wśród których obecni byli: Wójt Gminy Kozłowo Pan Jacek Jankowski, , Skarbnik Gminy Teresa Wiecińska , Wice przewodniczący Zdzisław Szczepkowski, Sekretarz Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Kozłowie P. Bożena Kwiecień,

Kierownik GOPS Elżbieta Świgoń,  Kierownik GCKiS Małgorzata Krzyżewska, Dyrektor ZS w Szkotowie Dorota Soliwoda, Dyrektor ZS w Rogożu Dorota Burska,Dyrektor SP w Zaborowie Ewa Ostrowska,

Przewodnicząca Rady Rodziców Elżbieta Łachacz .

Wszyscy  uczestnicy Przeglądu otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, zwycięscy –statuetki. Nagrody ufundowali niezawodni sponsorzy, przyjaciele Szkoły: BS w Nidzicy oddział w Kozłowie, Radna Gminy Kozłowo Elżbieta Łachacz, Ewa i Roman Pergoł- Gospodarstwo Rolne w Niedanowie, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Kozłowo- Zdzisław Szczepkowski, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Jury podjęło następujące decyzje odnośnie wyłonienia zwycięzców:

 

klasy 1-3 SP

1.kl. III SP w Kozłowie

2.kl.I A SP w Kozłowie

3.kl. I B SP w Kozłowie

 

klasy 4-6 SP

1.SP w Zaborowie

2.SP w Kozłowie

3.SP wSzkotowie

 

klasy 1-3 Gimnazjum

1.kl. III B Gim.w Kozłowie

2.Gim.w Rogożu

3.kl.II Gim. w Kozłowie

 

 

Przegląd upłynął w miłej, chwilami pełnej wzruszeń atmosferze. Zwycięzcom gratulujemy i do zobaczenia za rok!

 

Organizatorzy: ZS-P w Kozłowie