Home Dokumenty Dokumenty Dokumenty 2015/2016

Dokumenty 2015/2016

Dokumenty 2015/2016

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego- pobierz

Harmonogram określający terminy postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego oraz terminy składania dokumentów w sprawie przyjęć do Przedszkola w Kozłowie na rok szkolny 2016/2017- pobierz

Komunikat Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego  w Kozłowie z dnia 4 marca 2016 roku w sprawie określenia terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego oraz terminów składania dokumentów do Szkoły Podstawowej im. Marii Zientary-Malewskiej w Kozłowie w przypadku gdy szkoła dysponuje wolnymi miejscami  po dokonaniu naboru uczniów z własnego obwodu- pobierz

Komunikat Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego  w Kozłowie z dnia 4 marca 2016 roku w sprawie określenia terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego oraz terminów składania dokumentów do Gimnazjum im. Marii Zientary-Malewskiej w Kozłowie w przypadku gdy szkoła dysponuje wolnymi miejscami  po dokonaniu naboru uczniów z własnego obwodu- pobierz

KOMUNIKAT DYREKTORA ZESPOŁU  SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W KOZŁOWIE Z DNIA 4 MARCA 2016 ROKU W SPRAWIE REKRUTACJI DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. MARII ZIENTARY-MALEWSKIEJ W KOZŁOWIE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017- POBIERZ

Komunikat Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kozłowie z dnia 4 marca  2016 r. w sprawie rekrutacji do Przedszkola w Kozłowie  w roku szkolnym 2016/2017