Home Organy szkoły Samorząd uczniowski Dzień otwarty dla uczniów klasy 6 ze Szkoły Podstawowej w Zaborowie

Dzień otwarty dla uczniów klasy 6 ze Szkoły Podstawowej w Zaborowie

Dzień otwarty dla uczniów klasy 6 ze Szkoły Podstawowej w Zaborowie

28 kwietnia zawitali do naszej szkoły uczniowie z Zaborowa. Celem ich wizyty było zwiedzenie szkoły oraz integracja z uczniami klasy szóstej naszej szkoły.
Uczniom z Zaborowa towarzyszyła wychowawczyni. Wizyta zaplanowała została na sportowo. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach piłki nożnej pod kierunkiem pani Hanny Sinkowskiej, a uczennice brały udział w zajęciach taekwondo. Następnie na uczniów czekał poczęstunek i przygotowane gry: bingo po niemiecku oraz gra terenowa, która miała na celu zapoznanie się ze szkołą w alternatywny sposób. Grę przygotowały uczennice klasy trzeciej gimnazjum działające w Samorządzie Uczniowskim. Uczniowie klasy
szóstej oraz wychowawca również aktywnie zaangażowali się w organizację dni otwartych.