Home Sport Sport Dwa pierwsze miejsca i jedno drugie zawodniczek i zawodników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kozłowie w półfinale Mistrzostw Województwa Rejonu V Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców

Dwa pierwsze miejsca i jedno drugie zawodniczek i zawodników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kozłowie w półfinale Mistrzostw Województwa Rejonu V Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców

Dwa pierwsze miejsca i jedno drugie zawodniczek i zawodników
Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kozłowie w półfinale Mistrzostw Województwa  Rejonu V Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych.

 

Dnia 07.12.2016 r. w hali sportowej w Białej Piskiej odbyły się Mistrzostwa Województwa  Rejonu V  Warmińsko – Mazurskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym.
Zawodnicy grali do dwóch wygranych setów oraz do trzech wygranych pojedynków.

 

I miejsce - Szkoła Podstawowa w Kozłowie –  chłopcy w składzie: Blautenberg Tomasz, Godlewski Krzysztof, Różalski Konrad,

I miejsce - Gimnazjum w Kozłowie – dziewczęta w składzie:  Blautenberg Izabela, Łamejko Dominika,

II miejsce - Gimnazjum w Kozłowie – chłopcy w składzie: Rudnicki Adam, Żygadło Jakub.

Wszystkie nasze drużyny awansowały do finału wojewódzkiego. Szkoły za zdobycie miejsca pierwszego otrzymały puchary i dyplomy.

 

Przemysław Gajewski