Home Sport Sport X Zimowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gmina Kozłowo

X Zimowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gmina Kozłowo

X Zimowy Halowy Turniej Piłki Nożnej
o Puchar
Wójta Gminy Kozłowo

Dnia 25.01.2017 r. w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Kozłowie odbył się turniej gminny o puchar Wójta Gminy Kozłowo piłki nożnej halowej. W turnieju uczestniczyły szkoły podstawowe z Kozłowa, Zaborowa, Rogoża i Szkotowa oraz gimnazjum z Rogoża, Szkotowa i Kozłowa. Uroczystego otwarcia dokonała Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kozłowie Barbara Szczepkowska.

Wyniki Szkoła Podstawowa chł.

SP. Kozłowo  – SP. Zaborowo 2-0

SP. Zaborowo –  SP. Rogóż 3-2

SP. Kozłowo  – SP. Rogóż 6-0

SP. Szkotowo – SP. Zaborowo 2-0

SP. Rogóż – SP. Szkotowo 0-1

SP. Kozłowo – SP. Szkotowo 5-0

Wyniki Gimnazjum chł.

Kozłowo -  Rogóż 2-1

Kozłowo  - Szkotowo 2-0

Rogóż  - Szkotowo 2-1

Wyniki Szkoła Podstawowa dziewczęta

SP. Kozłowo – SP. Zaborowo 1-0

Wyniki Gimnazjum dziewczęta

Kozłowo – Rogóż 3-0

Pierwsze miejsce zajęła drużyna dziewcząt SP. Kozłowo przed SP. Zaborowo. W kategorii szkół podstawowych chłopców wygrało Kozłowo przed Szkotowem,  Zaborowem i Rogożem. W kategorii Gimnazjum dziewcząt wygrała drużyna z  Kozłowa przed Rogożem. W  rywalizacji chłopców zwyciężyło Kozłowo przed Rogożem i Szkotowem. Rywalizacja przebiegała według zasady fair play.

Zwycięskie drużyny otrzymały puchar, które wręczyła Pani Dyrektor Barbara Szczepkowska i V-ce Przewodniczący Rady Gminy Kozłowo Zdzisław Szczepkowski.

Wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni przez panią Dyrektor Barbarę Szczepkowską na gorący posiłek.

Robert Sobotka