Home Pedagog Pedagog Niwelator problemów

Niwelator problemów

Dnia 09.03.2017r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kozłowie odbyły się dwa spektakle profilaktyczne zaprezentowane przez aktorów z Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska”. Pierwszy spektakl „Niwelator problemów” przeznaczony był dla uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej. Opowiadał o tym, jak wielki wpływ na młodych ludzi ma towarzystwo z jakim się zadają, jak bardzo łatwo szukać zrozumienia wśród „trudnej młodzieży”, kiedy nie znajduje się go w domu.

Drugi spektakl „Autostrada do piekła” przeznaczony był dla uczniów gimnazjum. Aktorzy
w profesjonalny sposób pokazali jak bardzo młodzież myli się myśląc, że dzięki narkotykom
i dopalaczom ich życie będzie łatwiejsze i ciekawsze. Młodzież aktywnie uczestniczyła w przedstawieniu.  Po spektaklach aktorzy Oktawia Kurt i Przemysław Litwin zebrali gromkie brawa. Nie obyło się bez rozdawania autografów i wspólnych zdjęć.

Joanna Drygulska