Home Sport Sport XI Zimowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kozłowo

XI Zimowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kozłowo

Dnia 24.01.2018 r. w Zespole Szkół w Rogożu odbył się turniej gminny o puchar Wójta Gminy Kozłowo piłki nożnej halowej. Organizatorem turnieju był Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozłowie.  Uczestnikami były szkoły podstawowe z Kozłowa, Zaborowa, Rogoża, Szkotowa i gimnazja z Rogoża,  Szkotowa i Kozłowa. Uroczystego otwarcia dokonała Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kozłowie Barbara Szczepkowska i Wójt Gminy Kozłowo Marek Wolszczak.

Wyniki Szkoła Podstawowa dziewczęta

SP. Kozłowo  – SP. Zaborowo       3-0

SP. Szkotowo – SP. Rogóż             1-0

SP. Zaborowo – SP. Szkotowo       2-0

SP. Zaborowo –  SP. Rogóż            2-1

SP. Kozłowo  – SP. Rogóż             5-0

SP. Szkotowo – SP. Kozłowo         0-5

Wyniki Szkoła Podstawowa chłopców

SP. Kozłowo  – SP. Zaborowo       4-0

SP. Szkotowo – SP. Rogóż             1-1

SP. Zaborowo – SP. Szkotowo       2-0

SP. Zaborowo –  SP. Rogóż            3-0

SP. Kozłowo  – SP. Rogóż             7-0

SP. Szkotowo – SP. Kozłowo         0-8

Wyniki Gimnazjum dziewcząt

Kozłowo – Rogóż                            2-0

Wyniki Gimnazjum chłopców

Kozłowo I -  Kozłowo II                 4-1

Szkotowo – Rogóż                          0-1

Szkotowo – Kozłowo II                  0-3

Kozłowo I  - Rogóż                         3-0

Szkotowo – Kozłowo I                    0-6

Kozłowo II – Rogóż                        3-1

Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt zajęła drużyna SP Kozłowo przed SP Zaborowo i SP Rogóż. W kategorii chłopców bezkonkurencyjna okazała się szkoła SP Kozłowo  przed SP Zaborowo i SP Rogóż. Natomiast w rywalizacji gimnazjum dziewczęta z Kozłowa wygrały z Rogożem i zajęły pierwsze miejsce. Pierwsze miejsce wywalczyli również chłopcy z Gimnazjum w Kozłowie I, przed Kozłowem II i Rogożem. Rywalizacja przebiegała według zasady fair play.

Trzy pierwsze drużyny otrzymały puchary, które wręczył Wójt Marek Wolszczak ze swoim zastępcą Jackiem Jankowskim i V-ce Przewodniczącym Rady Gminy Kozłowo Zdzisławem Szczepkowskim.

Robert Sobotka