Home Przedszkole Przedszkole Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca to nie tylko 80 dzień roku, nie tylko Światowy Dzień Poezji czy Dzień Wierzby. To przede wszystkim Pierwszy Dzień Wiosny!  W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kozłowie odbyło się uroczyste Powitanie Wiosny. Pożegnaliśmy Zimę, wysyłając ją do Dalekiej Arktyki, przeczytaliśmy list, który przysłał na Bocian Długonogi. Przywitaliśmy Panią Wiosnę ze swoją liczną gromadą pomocników - pszczółek, biedronek, zajączków i pięknych kwiatów. Spotkaniu towarzyszyły wesołe zabawy, tańce oraz śpiewy. Były także występy dzieci z grupy 4-5-latków z przedstawieniem pt. „ Rzepka ” oraz z pięknym hiszpańskim tańcem.

Myślimy, że dzięki tak wspaniałemu powitaniu Pani Wiosny, Zima prędko do nas nie wróci..... Do zobaczenia znów za rok....

Marlena Szeklicka

Iwona Świderska

Karolina Błaszkowska