Home Biblioteka szkolna Biblioteka „ Król i królowa dobrych manier”

„ Król i królowa dobrych manier”

W ramach akcji „ Dobre maniery drogą do kariery” w marcu zorganizowano konkurs  pod hasłem „ Król i królowa dobrych manier” W konkursie wzięli udział uczniowie kl. IV – VII SP oraz uczniowie gimnazjum. Celem konkursu było podniesienie kultury osobistej uczniów poprzez promowanie kulturalnych zachowań w życiu codziennym oraz umiejętności zgodnego współżycia z ludźmi i poprawnego komunikowania się. Na zajęciach z wychowawcą uczniowie wybierali króla i królową dobrych manier. Ogłoszenie wyników nastąpiło 21 marca na apelu Dobrych Wieści. Królowie oraz królowe otrzymały słodki poczęstunek.

LISTA UCZNIÓW – KRÓL I KRÓLOWA DOBRYCH MANIER

SZKOŁA PODSTAWOWA

Kl. IVA

 1. 1. Marcelina Wożniak
 2. 2. Paweł Dudkiewicz

Kl. IVB

1.Maja Śrut

2. Igor Chmielewski

Kl. V

 1. 1. Natalia Fabianowicz
 2. 2. Tobiasz Murawski

Kl. VI

 1. 1. Zuzanna Kaczorowska
 2. 2. Łukasz Uciński

KL. VIIA

 1. 1. Kalina Stefańska
 2. 2. Igor Michciński

Kl. VIIB

 1. 1. Agnieszka Borowska
 2. 2. Kacper Szrdykowski

GIMNAZJUM

Kl. IIA

 1. 1. Natalia Semeniuk
 2. 2. Bartosz Żurawski

Kl. IIB

 1. 1. Karol Czerwonak

Nie wyłoniono królowej

Kl. IIIA

 1. 1. Alicja Kurzątkowska
 2. 2. Kacper Olewnik

Kl. IIIB

 1. 1. Magda Barańska
 2. 2. Daniel Blonkowski

Organizator

Małgorzata Sowińska