Home Wydarzenia Wydarzenia Nowe metody nauczania w Kozłowie

Nowe metody nauczania w Kozłowie


W Szkole  Podstawowej  i w Gimnazjum gościła wolontariuszka z Indii- studentka prawa z Bombaju. Ashna uczestniczyła  w lekcjach języka angielskiego, gdzie prowadziła konwersacje we wszystkich grupach wiekowych. Pokazała wiele gier i zabaw. Ponieważ jest osoba dwujęzyczną, opowiadaniami o korzyściach z płynnej znajomości języka angielskiego bardzo motywowała uczniów do przełamywania bariery językowej. Poza tym, nasz gość swoim uśmiechem, cierpliwością i kulturą osobistą zjednywał sobie wszystkich wokół. Uczniowie klasy III a gimnazjum spędzali także czas wolny z naszym gościem, popołudnia  były anglojęzyczne i upływały na pokazaniu pięknej okolicy starszej koleżance.  Dwutygodniowy pobyt naszego gościa, 11.06.2018 r. -22.06.2018 r.  był możliwy dzięki uprzejmości Dyrektor szkoły w Kozłowie Pani Barbary Szczepkowskiej, która wyraziła zgodę na przeprowadzenie zajęć oraz współpracy nauczyciela języka angielskiego Marzeny Dębskiej-Ciesielskiej z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Anglistów OSAET oraz Panią Prezes Danutą Kamińską.  Była to już druga inicjatywa w tym roku, po wizycie Pana Roberta Pine`a- szkoleniowca z USA. Dziękujemy i  mamy nadzieję na więcej takich akcji z korzyścią dla naszych uczniów. 
Marzena Dębska-Ciesielska