Home Biblioteka szkolna Biblioteka ODWIEDZINY W BIBLIOTECE

ODWIEDZINY W BIBLIOTECE

W dniu 17.10 2018 r. Gminną Bibliotekę Publiczną odwiedziły 3-latki z przedszkola z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kozłowie z opiekunką Iwoną Waks. Inicjatorem i pomysłodawcą spotkania była Pani Małgorzata Sowińska.

Dzieci poznały zasady poszanowania książki i postępowania z nią. Miały możliwość przekonać się, że książki to nie tylko bajki i zabawa ale także nauka i poznawanie świata. Wysłuchały bajki z Teatrzyku Kamishibai   „O wilku i siedmiu koźlętach”. Chętnie odgadywały zagadki.  Za wiedzę o bajkach otrzymały odznakę „SUPER ZNAWCA BAJEK”. W kąciku Małego Czytelnika bawiły się, oglądały kolorowe książki i słuchały ciekawych opowiadań. Każdy trzylatek wyszedł z biblioteki z kolorowanką, zakładką do książki, uśmiechem na twarzy i obietnicą powrotu do biblioteki.

 

Małgorzata Sowińska