Home Przedszkole Przedszkole ,,Biedroneczki” na Biegunie Północnym - kraina Eskimosów w Źródlanej Wiosce w Łynie

,,Biedroneczki” na Biegunie Północnym - kraina Eskimosów w Źródlanej Wiosce w Łynie

Dnia 09 grudnia 2019 r. grupa ,,Biedroneczki” wraz z wychowawczynią Karoliną Błaszkowską oraz panią Beatą Rudnicką wybrali się na Biegun Północny do krainy Eskimosów w Łynie.
Dzieci poznały świat Eskimosów, spotkały się ze Świętym Mikołajem, gdzie pełne emocji uważnie słuchały i opowiadały Mikołajowi ciekawostki. Każde z dzieci otrzymało czapkę Mikołaja, imię Eskimosa oraz certyfikat. Na podsumowanie odbyły się warsztaty w Mydlarni Świętego Mikołaja oraz zdobienie rybek, które same złowiły w Oceanie Arktycznym.
Bardzo szczęśliwe wróciły do przedszkola wraz z ręcznie wykonanymi pamiątkami.

Karolina Błaszkowska