Home Wydarzenia Wydarzenia XIII Zimowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kozłowo

XIII Zimowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kozłowo

7 lutego 2020r. odbył się XIII Zimowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kozłowo, w którym do współzawodnictwa stanęło w sumie 13 drużyn dziewcząt i chłopców ze szkół w: Kozłowie, Rogożu, Szkotowie i Zaborowie. Zawody rozegrano w gościnnych progach sali sportowej SP w Rogożu. Uczniowie rywalizowali w trzech kategoriach: dziewcząt, chłopców kl. IV – VI oraz chłopców kl. VII – VIII.
Uroczystego otwarcia dokonały: organizator turnieju Pani Mirosława Ostrowska Dyrektor ZSP w Kozłowie, gospodarz obiektu Pani Dorota Burska Dyrektor SP w Rogożu oraz Pani Barbara Szczepkowska Zastępca Wójta Gminy Kozłowo.
Rywalizacji towarzyszyło wiele emocji, mecze charakteryzowały się zaciętością i zaangażowaniem piłkarzy zgodnie z zasadami fair play.
Trzy pierwsze drużyny otrzymały medale i puchary ufundowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko – Mazurskiego.
Puchary i medale najlepszym drużynom wręczyli: Pan Ryszard Cecot Dyrektor Departamentu Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Pan Marek Wolszczak Wójt Gminy Kozłowo, Pani Barbara Szczepkowska Zastępca Wójta Gminy Kozłowo, Pani Alicja Hołubowicz Przewodnicząca Rady Gminy Kozłowo, Pani Mirosława Ostrowska Dyrektor ZSP w Kozłowie, Pani Dorota Burska Dyrektor SP w Rogożu.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
I. Kategoria dziewcząt
1. miejsce – SP Kozłowo I
2. miejsce – SP Kozłowo II
3. miejsce – SP Zaborowo

II. Kategoria chłopców kl. IV-VI
1. miejsce – SP Kozłowo
2. miejsce – SP Rogóż
3. miejsce – SP Szkotowo

III. Kategoria chłopców kl. VII-VIII
1. miejsce – SP Rogóż
2. miejsce – SP Kozłowo
3. miejsce – SP Zaborowo