Home Wydarzenia Wydarzenia Rekrutacja do przedszkola i klasy pierwszej szkoły podstawowej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kozłowie

Rekrutacja do przedszkola i klasy pierwszej szkoły podstawowej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kozłowie

Szanowni Państwo
Biorąc pod uwagę obecną sytuację epidemiologiczną, wyrażającą się m.in. zawieszeniem zajęć w szkołach i przedszkolach, w celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia koronawirusem COVID19, wprowadzamy następujące rozwiązania dotyczące rekrutacji do przedszkola i klasy pierwszej szkoły podstawowej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kozłowie:

po ustaniu zagrożenia będzie możliwe uzupełnienie dokumentacji w formie papierowej.

W przypadku pojawienia się kolejnych zmian, będziemy Państwa informować za pośrednictwem strony internetowej szkoły: http://www.zspkozlowo.pl/ oraz naszego profilu FB.