Home Przedszkole

Przedszkole

Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

Jak co roku, przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty. Dnia 24, 25 i 30 maj 2018r. wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet. Po wspaniałych występach w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne prezenty  i zaprosiły na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

 

Marlena Szeklicka

Karolina Błaszkowska

Iwona  Świderska

 

Przedszkolaki na wycieczce w Olsztynie

Przedszkolaki z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kozłowie 14 czerwca 2018 r wybrały się  na wycieczkę do Olsztyna . Pierwszym celem wycieczki, która dzieciom spodobała się najbardziej była wizyta w Planetarium. Dzieci podczas pokazu odbyły wędrówkę po Układzie Słonecznym, poznając poszczególne planety oraz najciekawsze gwiazdozbiory. W trakcie seansu dzieci mogły uzyskać
w prosty i zabawny sposób odpowiedzi na nurtujące je pytania takie jak np: " Dlaczego świeci Słońce?" lub " Dlaczego zmieniają się pory dnia?". Kolejnym miejscem, które odwiedziliśmy była Papugarnia. Różnorodne ptaszki chętnie przyfruwały do dzieci, które karmiły je ziarenkami.

Wycieczki zawsze są  przeżyciem dla dzieci i okazją do poznawania świata.

 

Marlena Szeklicka

Karolina Błaszkowska

Więcej artykułów…