Home Przedszkole

Przedszkole

Pluszowy miś

Z okazji Święta Pluszowego Misia dnia 26.11.2014r. dzieci z Przedszkola w Kozłowie odwiedził Miś Puchatek, który poczęstował dzieci słodyczami. Wspólnie z misiem dzieci bawiły się i śpiewały mu 100 lat. Miś Puchatek przywędrował do przedszkolaków z Gminnej Biblioteki w Kozłowie.

Marlena Szeklicka

Teatrzyk

 

Dnia 25 listopada 2014r.  w Przedszkolu w Kozłowie panował niecodzienny nastrój. Najstarsza  grupa „0” z wychowawcą A. Jaskulską przygotowała jesienny teatrzyk dla kolegów i koleżanek z młodszych grup (3-4 latków i 5- latków). Sala zajęć zmieniła się w tym dniu w mini teatr: rzędy miejsc siedzących dla małych widzów oznakowane były cyframi, wcześniej dzieci otrzymały bilety. Starszaki przygotowały jesienną aranżację sali. Rodzice wykonali stroje dzieciom.

W programie były scenki np. „Jesień z koszem darów”;  „Muchomory” oraz piosenki. Mała publiczność i aktorzy świetnie się bawili. Dzieci w sposób aktywny i atrakcyjny zdobywały i utrwalały wiadomości o porach roku. Spotkanie dostarczyło dzieciom wiele miłych wrażeń oraz dobrej zabawy.

Marlena Szeklicka

Więcej artykułów…