Home Wydarzenia

Wydarzenia

„Twoje decyzje to twoje życie.”

Dnia 26 lutego 2020 r. uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w autorskim programie profilaktycznym, łączącym w niebanalny sposób tematykę zagrożeń dotyczących substancji psychoaktywnych z wydarzeniem kulturalnym.
Autorem i główną postacią był Włodek Dudek - gitarzysta, muzyk, jeden z najbardziej rozpoznawalnych gitarzystów sceny bluesowej w Polsce.

„Co ja plotę?”

Dnia 19 lutego 2020 r. odbyły się szkolne eliminacje do wojewódzkiego konkursu recytatorskiego wierszy Agnieszki Frączek „Co ja plotę?”. Konkurs adresowany jest do dzieci z klas I-III edukacji wczesnoszkolnej. Do eliminacji przystąpiło 7 uczniów. Komisja w składzie: Beata Rudnicka – logopeda szkolny, Małgorzata Sowińska – nauczyciel języka polskiego i Ewa Strzelec – nauczyciel języka polskiego, wyłoniła zwycięzcę. Laureatem szkolnych eliminacji została Emilia Marszelewska, która deklamowała wiersz „Dama”. Emilia będzie reprezentowała naszą szkołę dnia 19 marca 2020 r. na konkursie wojewódzkim w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy.

 

Więcej artykułów…