Home Sport

Sport

Europejski Tydzień Sportu

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU

Europejski  Tydzień Sportu w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Kozłowie przebiegał pod hasłem „Postaw na zdrowie” W dniach 23.09- 27.09. 2018r. wszystkie imprezy odbywające się w szkole miały na celu zachęcić uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego. Najmłodsi uczniowie klas I-III w poniedziałek i piątek rozpoczęli zajęcia poranną gimnastyką prowadzoną na sali gimnastycznej przez nauczyciela wychowania fizycznego Przemysława Gajewskiego. We wtorek klasy sportowe IV i V rozegrały turniej piłki nożnej dziewcząt i chłopców. W środę dzieci podczas długiej przerwy bawiły się na holu szkolnym z nauczycielką  wychowania fizycznego Hanną Sinkowską. Natomiast w czwartek i piątek rozbrzmiewał muzyką uczennica klasy III b gimnazjum Agata Czymerska  prowadziła  aerobik . W piątkowe popołudnie wszyscy chętni mogli wziąć udział w Turnieju tenisa stołowego uczniowie klas IV-VII i VII-VIII-III gimnazjum. Wszystkim zwycięzcom wręczone zostaną dyplomy na apelu „Dobrych wieści”  Na szkolnym monitorze znajdującym się na holu podczas przerw  wyświetlano prezentację „Sylwetki siatkarzy –reprezentacja Polski”

 

Hanna Sinkowska

 

XII Gminne Zawody Lekkoatletyczne Pod Patronatem Wójta Gminy Kozłowo

Dnia 14.06.2018 r. po raz dwunasty Zespól Szkolno-Przedszkolny w Kozłowie zorganizował gminne zawody lekkoatletyczne. W zawodach uczestniczyły szkoły podstawowe oraz szkoły gimnazjalne z gminy Kozłowo.

 

Ogólna klasyfikacja szkół  podstawowych:

I miejsce Szkoła Podstawowa w Kozłowie

II miejsce Szkoła Podstawowa w  Rogożu

III miejsce Szkoła Podstawowa w  Szkotowo

 

Ogólna klasyfikacja  szkół gimnazjalnych:

I miejsce Gimnazjum w Kozłowie

II miejsce Gimnazjum w Rogożu

 

Oficjalną część zawodów  rozpoczęła  dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kozłowie Barbara Szczepkowska wraz z Wójtem Markiem Wolszczakiem i

z-cą Wójta Jackiem Jankowskim

Główną część zawodów rozpoczęto odśpiewaniem hymnu państwowego..

Wszyscy zawodnicy zajmujący miejsca od I-III otrzymali pamiątkowe medale natomiast za klasyfikację  ogólną szkoły otrzymały statuetki   Dla wszystkich uczestników oraz kibiców zorganizowano ciepły posiłek. Pogoda dopisała wszyscy zawodnicy w  dobrym humorze opuścili stadion.

Robert Sobotka

 

 

Więcej artykułów…